משלוחים חינם ברכישה מעל 299 ש"ח

משלוחים חינם ברכישה מעל 299 ש"ח

ביטול והחזרת מוצרים:

ניתן להחזיר את המוצר תוך 30 יום מיום ביצוע העיסקה (או 14 יום מקבלת המוצר, במידה ונשלח בדואר). בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר, והוא במצב חדש, ורק כנגד הצגת חשבונית מקורית המעידה על רכישתו אצלנו.

במידה והחלטת להחזיר על המוצר יש להודיע לנו על כך באמצעות הדוא”ל niggunstore@gmail.com או לחילופין לשלוח הודעת טקסט ל0525-905781, ולהחזירו אלינו תוך 14 יום ממתן ההודעה.

התשלום יוחזר באותה דרך שבה הוא שולם, ויופחתו ממנו דמי ביטול בשיעור של 5% (חמישה אחוזים) מהתשלום ששולם עבורו או סך של 100 ש”ח הנמוך מבין השניים.

אם יבחר הלקוח לקבל שובר זיכוי במקום ההחזר הכספי, לא יהיה חיוב דמי ביטול.

בביטול עסקאות בכרטיסי אשראי – תיתכן עמלת ביטול נוספת בגין עמלת סליקה בגובה של עד 2.5 אחוז נוספים לדמי הביטול לעיל.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן ו/או לשנות את תקנון החזרת המוצרים בכל עת שנמצא לנכון.

אחריות

אחריות משלוח:

 1. ללקוח ניתנת אפשרות מלאה לקבל את המוצר/ים שהזמין ורכש – בחנות הפיזית בכתובת מנשה קפרא 34 ,רחובות. לשם כך על הלקוח לבחור בצורת המשלוח: “איסוף עצמי מהחנות”.
 2. כאשר בחר הלקוח בצורת משלוח באמצעות גורם חיצוני (לדוגמא: דואר ישראל), מקבל הלקוח על אחריותו המלאה והבלעדית את כל הקשור באחריות הקשורה להזמנה שהחנות מסרה למוביל.
 3. מבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, במידה והמשלוח אבד, תשתף החנות פעולה עם המזמין במטרה לדרוש מהמוביל לשלם ללקוח את הפיצוי המרבי האפשרי בהתאם לאחריותו כאמור.

אחריות מוצר:

האחריות למוצר הינה באחריות היצרן שסיפק את המוצר לחנות. החנות אינה נושאת באחריות כלשהי, למוצרים ו/או לטיבם, במישרין או בעקיפין. ככל שמתגלה צורך לתקן או להחליף מוצר, באחריות הלקוח למסור את המוצר לתיקון ו/או החלפה אצל היצרן בהתאם לכללים הנהוגים אצל הספק והוראותיו. החנות אינה מספקת שירות תיקונים ו/או תחזוקה למוצרים הנרכשים אצלה, גם לא בתוך תקופת האחריות של היצרן.

מבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל במידה ויש תקלה באחד המוצרים הנמכרים בחנות תשתף החנות פעולה עם המזמין במטרה לדרוש מהיצרן לתקן או להחליף את המוצר הפגום

הצהרת פרטיות:

ניגון טויס מחוייבת בזאת לשמירה על הפרטיות שלך-הלקוח באתר שמאובטח לקניות באינטרנט.
על מנת שנוכל להשלים את תהליך הקניה/רכישה באתר, עליך למסור את פרטייך האישיים כמו: מספר תעודת זהות, מספר טלפון, מספר טלפון סלולרי,
כתובת מגורים, כתובת למשלוח ההזמנה, כתובת דואר אלקטרוני מספר כרטיס אשראי ותאריך תפוגה. מידע זה מאפשר לנו למלא אחר הזמנתך במדוייק.
ניגון טויס מתחייבת בזאת שלא להעביר את המידע אשר ברשותה לשום גורם חיצוני אחר מלבד חברות האשראי ולא יעשה שום שימוש במידע
מעבר לביצוע הרכישה/קניה באתר זה.

ט.ל.ח במקרה של אי התאמה בין מחיר המופיע באתר למחיר בחנות המחיר הקובע יהיה המחיר שמופיע על המוצר בחנות של ניגון סטור. התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד.

0
  0
  הסל שלי
  רוקן סלהמשך לקנות
   Calculate Shipping
   Apply Coupon
   פתיחת הצ'אט בוואטסאפ
   צריך עזרה?
   שלום
   האם נוכל לעזור לך ?